fbpx

Zobārstniecība bērniem ar lāzertehnoloģiju

Zobārstniecība-bērniem-ar-lāzertehnoloģiju-1200x801.jpg

Zobārstniecība bērniem ar lāzertehnoloģiju ir zobu labošana bez sāpēm, urbšanas un asiņošanas.

Vai spējat iedomāties zobu labošanu bez urbšanas, bez vibrācijas, bez asiņošanas un ar ātrāku dzīšanas procesu? Tagad, tas ir iespējams ar Lāzera palīdzību zobārstniecībā Denta.

Kariesa noņemšana, iespējams, ir vissliktākā jūsu bērnu zobārsta apmeklējuma daļa. Urbšanas skaņa, “šprice” un sāpes parasti ir pirmais iespaids, par kuru viņi domā, kad pieminiet viņu nākamo tikšanos ar zobārstu.

Zobārstniecība bērniem ar lāzertehnoloģiju ievieš būtiskas pārmaiņas bērnu zobārstniecībā. Tagad mazo pacientu zobiņus ir iespējams labot neizmantojot tradicionālās zobārstnieciskās manipulācujas – zobu urbšanu un anestēziju, kas bērniem rada īpašu diskomfortu un sāpju izraisošas sajūtas.

Inovatīvā lāzertehnoloģija zobārstniecībā piedāvā modernu alternatīvu, kas šajā nozarē ir īstas pārmaiņas – rotējošos instrumentus (urbjus) aizstāj lāzera gaismas stari.

Piedāvājam pierakstīties pie mūsu bērnu zobārsta Romāna Ošenieka uz bezsāpīgu zobu ārstēšanu bērniem. (pakalpojums ir NVD finansēts ar pacienta līdzmaksājumu – cenas, var apskatīties mājas lapā www.denta.lv)

Tas, ko kādreiz nespējām iedomāties zobārstniecībā, šodien ir ļoti reāls ar Fotona Nd:Yag un Er:Yag lāzera zobu lāzerprocedūrām:

– zobu labošana bez urbšanas;

– mazāka zobu asiņošana;

– zonu labošana bez anestēzijas (atkarīgs no pacienta sāpju sliekšņa);

  • ātrāka ārstēšana;
  • ātrāka dzīšana.

Lāzertehnoloģijā lāzera gaismas stars strādā bez kontakta ar zoba cietajiem audiem, līdz ar to neveidojas urbšanai raksturīgā skaņa un vibrācija, kas mazajiem pacientiem, ļauj justies daudz komfortablāk. Tas ir pilnīgi jauns pieredzes līmenis, kas rada lielāku sirdsmieru gan vecākiem, gan bērniem, vienlaikus palīdzot zobārstiem atgriezt smaidu viņu pacientu sejās.

Pierakstāties, izmantojot pieteikumu formu – https://www.denta.lv/#lead-form-lv

Vai zvanot uz reģistratūru 67553339 vai 20289289.

 

 

Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips