fbpx

Bērnu zobārsts


SIA “Klīnika Denta” piedāvās Jūsu bērnam valsts apmaksātu zobu ārstēšanu un zobu higiēnu, jo bērniem līdz 18 gadu vecumam zobārstniecības pakalpojumus apmaksā Nacionālais veselības dienests.

Mūsu lieliskais bērnu zobārsts Dr.Romāns Ošenieks ir ar lielu pieredzi bērnu stomatoloģijā, palīdzot un rūpējoties par Jūsu bērna smaidu un nodrošinot viņam komfortablu un patīkamu gaisotni.

Mēs iesakām bērnam apmeklēt zobārstu regulāri un pārbaudīt bērna mutes dobumu sākot jau no viena gada vecuma. Tādā veidā bērns sekmīgi pieradīs pie zobārsta un sapratīs, ka tas nav nekas sāpīgs un no zobārsta nav jābaidās. 

Zobārsta konsultācijas laikā ārsts novērtēs mutes dobuma veselības stāvokli, noteiks ārstēšanās plānu, kā arī sniegs vērtīgus padomus bērna mutes dobuma veselības nodrošināšanai. 

SIA”Klīnika Denta” pieejamie valsts apmaksātie pakalpojumi bērniem:

  • Zobārsta konsultācija (ieskaitot rentgenuzņēmumus);
  • Zobu labošana;
  • Ķirurģiska palīdzība;
  • Zobu higiēna bērniem vienu reizi gadā, bet 7, 11, 12 gadu veciem bērniem zobu higiēnu bez maksas(valsts apmaksāta) var veikt divas reizes gadā.

Papildus minētajiem pakalpojumiem SIA”Klīnika Denta” bērniem piedāvā arī: 

  • Krāsainās plombes, kas padarīs bērna vizīti pie zobārsta jautrāku un iesaistīs bērnu zobu labošanas procesā. Bērns var izvēlēties plombes krāsu, kas veido pozitīvu attieksmi pret zobiņa ārstēšanu, kas vēlāk vainagojas ar zoba cītīgāku tīrīšanu un kopšanu.
Zobārsts raksta
Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips