fbpx

Par mums

Mūsu galvenā vērtība ir Jūsu smaids!

Zobārstniecības klīnika Denta ir viena no lielākajām privātajām stomatoloģijas praksēm Latvijā. Mēs piedāvājam zobārstniecības pakalpojumus, kur mūsdienu inovācijas mijiedarbojas ar zobārstu pieredzi, nodrošinot pacientiem augstākās kvalitātes stomatoloģisko aprūpi. Klīnika ir aprīkota ar 21 stomatoloģijas kabinetiem, kuros strādā vairāk nekā 30 zobārstu ar ievērojamu pieredzi zobu terapijā, ķirurģijā, implantoloģijā, protezēšanā, higiēnā un ortodontijā. Klīnikas zobu tehniskās laboratorijas speciālisti, strādājot tandēmā ar zobārstu, nodrošina izcilu protēžu kvalitāti, izpildot pasūtījumus ievērojami īsākā laikā!


MŪSU VĒRTĪBAS


Zobārsti

Mūsu zobārsti veic kvalitatīvu izmeklēšanu un diagnostiku ar mūsdienīgām rentgena iekārtām. Piemēram, panorāmas rentgens ļauj zobārstam viena rentgena uzņemšanas laikā veikt gan augšžokļa, gan apakšžokļa zobu pilnīgu diagnostiku.


ZOBU PROTĒZES

Zobārsti protēzisti sadarbībā ar zobu tehniķiem īsā laikā iesaka labākos un estētiskākos risinājumus zobu trūkstošās vietas aizvietošanai. Izmantojot modernākos protezēšanas risinājumus, piemēram, cirkonija dioksīdu, kura estētika ir pielīdzināma dabīgajam zobam, un kuru izgatavo SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskā laboratorijā, mūsu zobārsti spēs atgūt Jūsu dabīgo smaidu un funkcionalitāti. Zobu tehniķi salabos bojātās zobu protēzes, pievārīs izkritušos zobus un restaurēs izņemamās zobu konstrukcijas vienas dienas laikā.

Ķirurgi

Klīnikas ķirurgi implantologi strādā ar visaugstākās kvalitātes firmu “Semados” (Vācija) un “Straumann” (Šveice) implantoloģijas sistēmām. Savukārt mūsu ķirurgi ne tikai nodrošina kvalitatīvu implantu ievietošanu žoklī, bet arī kvalitatīvu un estētisku protezēšanu uz implantiem


APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJAS

SIA ”Klīnika Denta” sadarbojas ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā: “Ergo”, “Balta”,”BTA”,”Baltikums”, “Seesam”, “If”, “Gjensidige”, “Compensa”,”Baltijas apdrošināšanas nams”, bet sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu bērni līdz 18 gadu vecumam tiek apkalpoti bez maksas.


MŪSU SPECIĀLISTI

Mūsu zobārsts

SIA ”KLĪNIKA DENTA” GALVENĀ ĀRSTE

DR. INETA PLESKAČOVA


SIA ”Klīnika Denta” galvenā ārste. Ar zobu implantiem strādā kopš 2001. gada, pirms tam pabeidzot apmācības Vācijā un ASV, kur iegūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas šajā jomā.

Ikdienā I. Pleskačova strādā gan kā ķirurgs, gan kā protēzists, paralēli tam patstāvīgi turpinot apmācības dažādos kursos un implantoloģijas simpozijos, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas un prasmes.Mūsu zobārsts

SERTIFICĒTA ĀRSTE-STOMATOLOĢE

NATALIIA BILASH


Sertificēta ārste-stomatoloģe, kas specializējās kā zobu terapeite, ķirurgs, protēzists, implantologs. Lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm, savas zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus. Kursi ir apmeklēti tādās valstīs kā Ukraina, Krievija, Vācija, Čehija, Igaunija, Beļģija, Horvātija, Francija un Itālija.

Daktere attiecās un strādā ar rūpību pret katru savu pacientu, kā arī māk atrast individuālu pieeju pat īpaši bailīgiem pacientiem.Mūsu zobārsts

DDS, SERTIFICĒTS ZOBĀRSTS

DR. ŅIKITA ŅIKOŅECS


DDS, Sertificēts Zobārsts. Latvijas Zobārstu asociācijas biedrs.
Sniedz vispārējus zobārstniecības pakalpojumus:

  • Plombēšana;
  • Kanālu ārstēšana;
  • Protezēšana;
  • Ķirurģija;
  • Implantācija.

Sniedz gan plānveida ārstēšanas pakalpojumus, gan arī palīdzību akūto sāpju gadījumā.

Piedalās Latvijas un starptautiska mēroga konferencēs un kursos. Papildina zināšanas, lai darbā pielietot mūsdienu tehnoloģijas un metodes.
Vides pieejamība

SIA”Klīnika Denta” zobārstniecības iestādes kārtība, kā tiek nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Mēs nodrošinām iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīnas tehnoloģijām, bet šo iespēju mēs nodrošinām ar atbalsta personas palīdzību.
Lūdzam pacientus brīdināt telefoniski klīnikas reģistratūru : +371 67553339, +371 20289289 vai rakstīt uz e-pastu pieraksties@denta.lv vai denta@denta.lv
Pacientiem ar kustību traucējumiem ir uzstādīta zvanu poga pie ieejas no Briķernieku ielas puses.

Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips