08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Lāzerzobārstniecība

Lāzerzobārstniecība

Lāzertehnoloģiju priekšrocības tagad pieejamas arī mūsu klientiem!

SMAGANU ĀRSTĒŠANA AR “FOTONA LIGHTWALKER” IEKĀRTU

Klīnikā “Denta” pieejama vismodernākā zobārstniecības lāzera iekārta “Fotona Lightwalker”, kas ir piemērota smaganu slimību ārstēšanai. Tā strauji iegūst popularitāti Eiropā un ASV, un mēs esam viena no pirmajām klīnikām Latvijā, kas ieguldījusi līdzekļus šajā progresīvajā iekārtā.

 

“Fotona Lightwalker” lāzertehnoloģijas ierīce ļauj veikt drošu un uzlabotu procedūru, kas iedarbojas uz vidēji smagiem un smagiem smaganu slimību apgabaliem, palīdzot atstāt veselos audus neskartus. Tā arī ļauj apstrādāt daudz dziļākas periodonta kabatas, kurām parasti būtu nepieciešami skalpeļi un šuves. Tas padara ārstēšanu ātrāku, ērtāku un vairumā gadījumu ievērojami lētāku.

 

Lāzerprocedūra iznīcina specifiskas baktērijas un noņem zobakmeni zem smaganu līnijas, lai veselie audi varētu no jauna piestiprināties pie zoba.

Atšķirībā no parastās smaganu dziļās tīrīšanas, lāzerprocedūra ļauj iekļūt visā periodonta kabatas dziļumā un ievērojami samazina operācijas nepieciešamību.

Ieguvumi

NO LĀZERZOBĀRSTNIECĪBAS:

Ieguvumi

NO LĀZERZOBĀRSTNIECĪBAS:

Frame 1
Īsāks ārstēšanas
laiks
Samazinātas
izmaksas
Mazāk smaganu
recesijas
Mazāk
diskomforta

Jāuzsver, ka ne visi zobārstniecības lāzeri ir vienādi. Lielākajai daļai parasto lāzeru ir ierobežots pielietojums, un tos nevar izmantot periodonta slimību ārstēšanā. “Fotona Lightwalker” ir augstākās klases lāzers, kas tiek uzskatīts par inovatīvu iekārtu zobārstniecības sfērā, ievērojami uzlabojot ārstēšanas panākumus un saīsinot atveseļošanās laiku.

LĀZERA PERIODONTOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Dziļus periodonta defektus var ārstēt bez operācijas;
  • Labāki rezultāti ar mazāku smaganu recesiju nekā ķirurģijas gadījumā;
  • Zaudēto audu reģenerācija daudzos gadījumos notiek bez operācijas;
  • Pieskaršanās punktu precizitāte – tiek noņemti tikai slimie smaganu audi, bet veselie paliek neskarti;
  • Iznīcina kaitīgās baktērijas bez nepieciešamības lietot antibiotikas;
  • Patīkamāka ārstēšanās bez urbjošām un skrāpējošām skaņām;
  • Droša lietošana ap restaurācijām, piemēram, kroņiem un zobu implantiem.

MAZĀK INVAZĪVA ĀRSTĒŠANA

Periodonta neķirurģiska ārstēšana ar lāzeru ir piemērota arī cilvēkiem, kuri lieto kompleksu medikamentu terapiju dažādu slimību gadījumos. Kad pacientam tiek veikta parastā periodonta operācija, šīs zāles bieži var ietekmēt dzīšanu un izraisīt pēcoperācijas komplikācijas, taču lāzerterapija ir daudz mazāk invazīva. 

 

Pat pacienti, kuri lieto antikoagulantus, var droši saņemt periodonta lāzerterapiju, jo lāzers kauterizē zonu, lai kontrolētu vai novērstu asiņošanu.

PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top