fbpx

Kas ir sejas atjaunojoša procedūras
izmantojot Fotona Erbium Lāzeri?

Pasaulē ādas atjaunošanas procedūras ar Erbija lāzeri ir kļuvušas ļoti populāras, jo tās ir minimāli invazīvas un daudzos gadījumos uzrāda tūlītējus rezultātus. Lāzeru izmanto, lai stimulētu  kolagēnu veidošanos izmantojot gaismas impulsus. To var izmantot  jebkurā sejas vai ķermeņa zonā dažādu ar ādu saistītu problēmu gadījumā.

Ar Fotona Erbium lāzeri ir iespējams atjaunot un izlīdzināt ādu bez tās bojāšanas. Lāzera stars pulē ādas virsmu noņemot atmirušās šūnas, izlīdzina grumbas un attīra ādu (noņem pigmentāciju un samazina rētas). Pēc lāzerprocedūras āda dabiski izstrāda kolagēnu un notiek elastīna šķiedru sintēze, kas dabiski atjauno sejas ādas mirdzumu.

Fotona Erbija lāzera estētiskās sejas procedūras ir speciāli izstrādātas un individuāli pielāgojamas katram pacientam. Fotona 3D facelift, SmoothEye un LipLase procedūru priekšrocību pamatā ir Fotonas Smooth tehnoloģija, kas balstās uz termālu ādas stimulāciju, kas veicina audu reģenerācijas procesu, kura mērķis ir kontrolēta un droša elastīna šķiedru sintēze (sejas liftings) un jauna kolagēna izveidošana. Kopējais rezultāts ir gludāka un stingrāka āda.

Sejas ādas atjaunošana ar lāzeru
ir metode nevēlamas, bojātas ādas noņemšanai.

Jautājumi un atbildes

 • Kas ir ādas tvirtuma atjaunošana (savilkšana) izmantojot lāzeru?
 • Ko sagaidīt lāzerterapijas procedūras laikā un pēc tās?
 • Erbium Yag lāzera priekšrocības?
 • Iespējamās blakusparādības?
 • Lāzerus/to iedarbību iedala ablatīvajos un ne-ablatīvajos.
 • Izmaksas
 • Cik procedūras nepieciešamas?
 • Kuriem pacientiem lāzerterapija nav piemērota?
Kas ir ādas tvirtuma atjaunošana (savilkšana) izmantojot lāzeru?

Ādas atjaunošanas procedūras  ar lāzeru ir ļoti populāra procedūra, jo tā ir minimāli invazīva un daudzos gadījumos uzrāda tūlītējus rezultātus. Lāzeru izmanto, lai stimulētu  kolagēnu veidošanos izmantojot gaismas impulsus. To var izmantot  jebkurā sejas vai ķermeņa zonā dažādu ar ādu saistītu problēmu gadījumā.

Lielākais ieguvums ir neķirurģisks, neinvazīvs un (salīdzinoši) nesāpīgs veids, kā risināt dažas no visbiežāk sastopamajām ādas problēmām.

Ko sagaidīt lāzerterapijas procedūras laikā un pēc tās?

Procedūras laikā āda tiks attīrīta ,uzliktas aizsargbrilles, lai aizsargātu jūsu acis. Āda jutīs siltumu, nevis dedzināšanu, tāpēc šīs procedūras veikšanai nav nepieciešama vietēja anestēzija. Agresīvākas ādas virsmas atjaunošanas laikā  tiek izmantota audu atvēsināšana vai anestezējoša ziede .Tūlīt pēc ādas apstrādes tā,iespējams, jutīsies savilkta,kā saules skarta. Tiek uzklāts medicīnisks aizsargkrēms, lai aizsargātu tikko apstrādāto ādu un palīdzētu tai atjaunoties pēc iespējās rezultatīvāk . Lāzerterapijas panākumu atslēga ir ādas mitruma līmeņa uzturēšana pirms un pēc procedūrām*.Lai nodrošinātu iespējami labāko lāzerterapijas rezultātu,pacienti, kuriem tiek veikta dziļā ādas seguma atjaunošana (4D), saņems pēcaprūpes procedūru komplektu intensīvai ādas mitruma līmeņa stabilizācijai*.

Erbium Yag lāzera priekšrocības?

Erbium YAG ir drošs un praktiski nesāpīgs. Iztvaicējot bojātās ādas šūnas, Erbium YAG var mazināt grumbas ,pārveidot un uzlabot ķirurģiskās rētas,strijas, pūtīšu (aknes) rētas,noņemt virspusēju asinsvadu zīmējumu, kā arī novērst  citas ādas nepilnības.

Pasaulē piedāvā sejas atjaunošanas procedūras izmantojot dažādus lāzerus, piem. Fraxel, CO2 lāzers vai Erbium YAG – tie piesaista ūdeni un iztvaicē ādas virsējo slāni.

Iespējamās blakusparādības?

Iespējamā blagusparādība ir ilgstošs ādas apsārtums. To novērš izmantojot lokālu ārstēšanu. Pacientiem, kuriem ir nosliece uz herpes vīrusa izraisītajiem ādas iekaisumiem ( aukstumpumpām) preventīvi tiek nozīmēti pretvīrusu medikamenti, lai  palīdzētu novērst infekcijas uzliesmojumu vai, ja tas notiek ,to ātri var  izārstēt izmantojot cita veida  klīnikā pieejamo lāzerterapiju  ( Nd-YaG).

Lāzerus/to iedarbību iedala ablatīvajos un ne-ablatīvajos.

Ablatīvas  lāzerterapijas ietekmē tiek  iztvaicēta bojātās ādas virsma. Ablatīvais lāzers ir invazīvāks, radīs vairāk mikrotraumu,kas ,savukārt,nozīmē garākas dīkstāves , lielāks iespējamo komplikāciju  risks,vienlaikus effektīvāki ārstēšanas rezultāti pēc viena ārstēšanas seansa.

Neablatīvais lāzers radīs siltumu zem ādas virsmas , tas ir maigāks ,komplikāciju risks minimāls,  bet attiecīgi  rezultāts pēc viena ārstēšanas seansa ir mazāk izteikts.

Izmaksas

Lāzera ādas savilkšanas izmaksas  ir atkarīgas no vairākiem faktoriem , galvenokārt, no nepieciešamo procedūru skaita, no apstrādes zonas un kāda lāzerterapijas izmantošanas metode ir nepieciešama jūsu konkrētajām ādas problēmām.

Cik procedūras nepieciešamas?

Lāzer procedūras ir saudzīgas un ,lai sasniegtu maksimālu efektu būs nepieciešamība to atkārtot – kursa veidā. Procedūru plānu ārsts izstrādā individuāli.

Kuriem pacientiem lāzerterapija nav piemērota?

Pacientiem ar veselības problēmām, kas ietekmē  brūču dzīšanu, keloīdu rētām,medikamenta izotretinoīna lietotājiem  ( pēdējo sešu līdz 12 mēnešu laikā), kā arī ar aktīvu infekciju un/ vai iekaisumu.

Pacienti,kas sagaida būtiskas izmaiņas savā izskatā jau pēc vienas lāzera procedūras.

Uzlabojiet savas sejas ādas kvalitāte!

Fotona 4D sejas liftings. – 200 Eur


✔ Trīs soļu pretnovecošanās risinājums sejas un kakla ādas tvirtumam un elastībai.
✔ Šājā procedūrā tiek apstrādāta kakla, sejas, acu, lūpu un pieres zonas.
✔ Šī procedūra apvieno divu lāzeru viļņa garumus, kuri iedarbojas uz dziļajām,vidējām un virsējām ādas, kā arī saistaudu struktūrām.

Četri ārstēšanas veidi vienā procedūrā.

Arstēšana neatkarīgi no gadalaika

Teicami un noturīgi rezultāti

Nesāpīgi

Tūlītēja iespēja atgriezties ikdienas dzīvē

Fotona 4D sejas procedūra apvienojo:

1. solis. SmoothLiftin (temperatūras paaugstināšana mutes gļotādā, nav nepieciešama atsāpināšana).

Mūsu piedāvātās tehnikas (metodes) mērķis ir maksimāli palielināt audu savilkšanos,ādas tvirtuma atjaunojošo efektu  izmantojot kombinēto Er:YAG  lāzeru ,apstrādājot audus  gan mutes dobumā ,gan ādu ap to. Procedūras rezultātā paaugstinās lūpu līnija ,izlīdzinas krunciņas virs lūpas,ap muti ,kā arī pakāpeniski izzūd vai mazinas nasolabiālās krokas.

Ir pierādīti klīnisko pētījumu rezultāti, ka izmantojot Er:YAG lāzeru neablatīvā režīmā ,tas rada kontrolētu, dziļi termisku iedarbību. Ārstēšanai nav nepieciešama īpaša pacienta sagatavošana. Intraorālajai (mutes dobuma) gļotādai nav nepieciešama anestēzija.Tās apstrāde ir pilnībā nesāpīga. Paredzams, ka atveseļošanās būs tūlītēja,parasti nav vērojams ādas apsārtums vai tūska. Ieteicama pēcoperācijas ādas mitrināšana apstrādātajā reģionā*. Ārstēšanai nav nevēlamas ietekmes vai citu lāzerterapijai raksturīgu kontrindikāciju.

2. solis. Uzlabota ādas teksūra.

Fotona unikālā SMOOTH Er:YAG ir  īpaša tehnika,kas  tiek veikta izmantojot karstumu ,ko izdala kustībā esošs Er-YAG  lāzera iekārtas instruments . Kontrolēti paaugstinātā temperatūra nodrošina sejas ādas savilkšanas un pacelšanas  efektu . Nav nepieciešama anestēzija.

3. solis. Ādas virsējā slāņa atjaunošana ar Nd:Yag lāzera viļņu intensīvu iedarbību.

Tiek izmantots īpaši intensīvs Nd-YAG lāzera vilnis.Procedūras soļa mērķis ir delikāti  pacelt audus un mainīt ādas stāvokli, izraisot retinaculas(ādas komponets) saraušanos.Reaģējot uz ādas stimulāciju būtiski mazinas ādas nokarenums.(nokarāšanās)

4. solis: Maiga ādas atjauošana Fotona Erbium lāzerpilingu.

Viegla aukstā ablācija (pīlings) mirdzošas ādas nodrošināšanai.

Nepieciešamais procedūru skaits atkarīgs no pacienta problēmas apjoma un
sagaidāmā rezultāta.Procedūru veic reizi mēnēsi un procedūru daudzums ir atkarīgs no Jūsu vecuma. 30 + gadi – 3 procedūras, 40 + gadi – 4 procedūras.

Iegūstiet mirdzošu sejas krāsu ar Erbium
lāzerterapijas pīlingu – 150 Eur

Šī ir maiga ādas virsmas atjaunošanas procedūra, droša jebkuram ādas tipam, pat tumšākam ādas tonim. Ja, jums ir kāds īpašs notikums, palutiniet sevi ar šo izcilo ādas mirdzumu radošo procedūru. Šī lāzera neablatīvais* pīlings padarīs mirdzošu sejas krāsu, stingrāku ādu, samazinās poras un smalkās krunciņas.

Pirms un pēc lāzerterapijas svarīgi saglabāt ādu dziļi mitrinātu izmantojot gan hialuronskābi ,gan citus atbilstošas iedarbības ādas kopšanas līdzekļus. Lai izvairītos no komplikācijām un saules bojājumu riska,lūdzu, izvairieties no saules iedarbības pēc jebkādas lāzerterapijas.

Lai sasniegtu maksimālu Lāzera efektu iesakām kombinēt to ar kosmetologa pakalpojumiem.

1. Mitrinoša un atsvaidzinoša procedūra sausai un saspringtai ādai

Atsvaidzina un mitrina sausu, saspringtu, nespodru ādu. Pasargā  ādu no mitruma zuduma t.sk.pirms un pēc lāzera procedūrām.

Procedūrā izmantotās metodes un produkti: masāža, GMT BEAUTY sejas attīrošie līdzekļi, krēmi, gēli un aļģu maskas

Mērķzonas procedūras laikā: Seja, īpaša vērība tiek pievērsta acu zonai, kaklam un dekoltē zonai.

Procedūras ilgums: 1h 30 min

Vēlamais procedūru kurss: 6 procedūras,ko rekomendē veikt 1 reizi 2 nedēļās vai 3 procedūras pirms plānotās lāzerterapijas un 3 procedūras pēc tās.

Vēlams kombinēt ar intensīvi mitrinošu procedūru pēc lāzera procedūrām.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: Cleansing face gel, Deep moisturising & revitalizing serum, Revitalizing eye contoure cream, Intense 24h firm & lift cream.

2. Intensīva procedūra mitrumu zaudējušai ādai

Intensīvi mitrina dziļākos ādas slāņus t.sk.pirms un pēc plānotājām lāzerterapijas  procedūrām, stabilizē mitruma līmeni ādā, izlīdzina sejas toni. Izlīdzina sīkās grumbiņas.

Procedūrā izmantotās metodes un produkti:masāža, GMT BEAUTY sejas attīrošie līdzekļi, krēmi, gēli un plastificējoša maska.

Mērķzonas procedūras laikā: Seja, īpaša vērība tiek pievērsta acu zonai, kaklam un dekoltē zonām.

Procedūras ilgums: 1 st. 30 min.

Vēlamais procedūru kurss: Rekomendējam veikt 1 procedūru 2 nedēļās vai 3 procedūras pirms plānotās lāzerterapijas un 3 procedūras  pēc tās.

3. Atjaunojoša liftinga procedūra elastību zaudējušai ādai

Izlīdzina redzamās grumbas, nodrošina tūlītēju liftinga efektu. Atsvaidzina un padara mirdzošu, saspringtu, nespodru ādu. Efekts redzams jau pēc pirmās procedūras.

Procedūrā izmantotās metodes un produkti: GMT BEAUTY modelējošā Mikrovaskulārā masāža, GMT BEAUTY sejas attīrošie līdzekļi, krēmi, gēli un maska antiwrinkle mask-pearl&gold.

Mērķzonas procedūras laikā: Seja, kakls un dekolte

Procedūras ilgums: 1h 30 min

Vēlamais procedūru kurss: 6 procedūras, rekomendējam veikt 2 nedēļās 1 procedūru vai 3 reizes pirms plānotās lāzerterapijas un 3 procedūras pēc tās.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: Cleansing face foam, Cleansing face exfoliant, Botox effect anti-ageing serum, Lift & firm eye cream, Supreme anti-age day cream, Breast & décolleté firming cream

4.Intensīva Anti-Age (pret-novecošanās) procedūra izmantojot  Nd-Yag lāzeru.

Intensīvi mitrina dziļākos ādas slāņus.Stabilizē mitruma līmeni ādā, izlīdzina sejas toni. Acīmredzams tūlītējs liftinga efekts. Pielietojot Nd-YAG tehnoloģijas tiek intensīvi stimulēta fibroblastu veidošanās kolagēna veidošanās, mikrocirkulācijas veicināšana.

Procedūrā izmantotās metodes un produkti: Neodinium lāzers, Anti-Age masāža, GMT BEAUTY sejas attīrošie līdzekļi, krēmi, gēli un maska-,Rejuvanating mask

Mērķzonas procedūras laikā: Seja, īpaša vērība tiek pievērsta acu zonai, kaklam un dekoltē zonai.

Procedūras ilgums: 1h

Vēlamais procedūru kurss: 4 – 6 procedūras vienreiz nedēļā.

6 procedūras, rekomendējam veikt 2 nedēļās 1 procedūru vai 3 reizes pirms plānotās lāzerterapijas un 3 procedūras  pēc tās.

Ieteicamie produkti lietošanai mājās: Cleansing face foam, Cleansing face exfoliant, Botox effect anti-ageing serum, Lift & firm eye cream, Supreme anti-age night cream, Breast & décolleté firming cream

Jūs satrauc atseivišķa sejas zona – piedāvājam arī individuālu zobu apstrādi ar Fotona Erbium lāzeri.

SmoothEye procedūra – 100 Eur

Mazinvazīva atjaunojoša procedūra ap acīm, kas efektīvi samazina grumbas , kā arī padara ādu elastīgāku un tvirtāku.

PIERAKSTĪTIES

Lūpu Lāzerprocedūra – LipLase – 60 Eur

Ātra un pacientam draudzīga lūpu formas uzlabošanas procedūra ar Fotona SMOOTH režīmu, kuras rezultātā tiks stimulēts  kolagēns un lūpas kļūs pilnīgākas un tvirtākas, saglabājot dabisku izskatu.

PIERAKSTĪTIES

Bojātu asinsvadu ārstēšana – No 50 Eur (Atkarīgs no apstrādājamā laukuma)

Ar Fotona lāzera palīdzību spējam novērst/samazināt kuperozes vai rosacejas asinsvadu veidojumus uz sejas. Pateicoties Fotona Yag Lāzera selektīvai ieteikmei uz asins vadu sienām – netraumējot apkārtējos veselos asinsvadus.

PIERAKSTĪTIES

Aknes (pūtīšu) ārstēšana – No 100 Eur (Atkarīgs no apstrādājamā laukuma)

Ātrs un vienkāršs risinājums ādas atjaunošanai, kas vienlaikus mazina iekaisumu un atjauno ādas dabiskās īpašības. Āda tiek attīrīta no iekaisuma perēkļiem padarot to gludāku un stingrāku.
Ādas virsmas atjaunošana ar Erbija lāzeru.
Iepazīstinām ar jaunākās paaudzes ādas virsmas atjaunošanas  lāzeriem  Erbium YAG.

PIERAKSTĪTIES

Dziļas grumbas ap muti- “rūpju rievas” 50 Eur

Vai jūs traucē dziļās’’ rūpju rievas ‘’ ap muti? Varbūt jums nepatīk tvirtumu zaudējusī kakla āda ?  Blāva sejas krāsu ar redzamām porām vai pūtīšu rētām,gribētos mazināt krunciņas ap acīm?

Ādas virsmas atjaunošana ar Erbium YAG lāzeru varētu būt risinājums visām šīm ādas problēmām.

Laika gaitā nasolabiālo kroku -līniju, kas veidojas virzienā no deguna spārna uz mutes kaktiņiem – t.s rūpju rievas,pieaugošais dziļums un garums  rada visredzamākās novecošanās pazīmes sejā.Lai tās novērstu vai ievērojami mazinātu,  mēs izmantojam dziļi atjaunojošu Er:YAG  lāzeru apstrādājot audus mutes dobumā!!!

Histoloģiskās un anatomiskās īpatnības, kas raksturīgas tikai mutes dobuma  gļotādai, ļauj mums radīt gan ādas, gan mutes reģiona muskuļu aponeirozes savilkšanos. (Aponeiroze- viena no muskuļu cīpslas formām – plata, spīdoša plātnīte, kas sastāv no saistaudu šķiedrām.)

Mūsu piedāvātās tehnikas (metodes) mērķis ir maksimāli palielināt audu savilkšanos,ādas tvirtuma atjaunojošo efektu  izmantojot kombinēto Er:YAG  lāzeru ,apstrādājot audus  gan mutes dobumā ,gan ādu ap to. Procedūras rezultātā paaugstinās lūpu līnija ,izlīdzinas krunciņas virs lūpas,ap muti ,kā arī pakāpeniski izzūd vai mazinas nasolabiālās krokas.

Ir pierādīti klīnisko pētījumu rezultāti, ka izmantojot Er:YAG lāzeru neablatīvā režīmā ,tas rada kontrolētu, dziļi termisku iedarbību. Ārstēšanai nav nepieciešama īpaša pacienta sagatavošana. Intraorālajai (mutes dobuma) gļotādai nav nepieciešama anestēzija.Tās apstrāde ir pilnībā nesāpīga. Paredzams, ka atveseļošanās būs tūlītēja,parasti nav vērojams ādas apsārtums vai tūska. Ieteicama pēcoperācijas ādas mitrināšana apstrādātajā reģionā*. Ārstēšanai nav nevēlamas ietekmes vai citu lāzerterapijai raksturīgu kontrindikāciju.

Nepieciešamais procedūru skaits atkarīgs no pacienta problēmas apjoma un sagaidāmā rezultāta.Procedūru veic ar intervālu 21 diena.

Nasolabiālo grumbu apstrāde ar
Fotona Erbium lāzeri.

Pierakstīties uz pieņemšanu


  REĢISTRATŪRA

  REĢISTRATŪRA
  20289289, 67553339


  ADRESE

  Brīvības gatve 230, Rīga, LV-1039


  E-pasta adrese pierakstoties vizītei:

  pieraksties@denta.lv


  E-pasta adrese:

  denta@denta.lv

  Sazināties

  Sazināties jau tagad

  Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


  Telefons saziņai

  Reģistrācija
  67553339, 20289289  Piesakies e-pastā

  pieraksties@denta.lv  Klīnika Denta

  Kontaktinformācija

  Brīvības gatve 230
  Tel. 67553339


  Sekojiet mums

  Sociālajos tīklos  Copyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

  Zobārstniecības klīnikas Denta logotips