08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

sejas atjaunošana

sejas atjaunošana

Sejas ādas mirdzuma un elastības atjaunošana ar Fotona Erbium lāzeri!

Kas ir sejas atjaunojoša procedūras

izmantojot Fotona Erbium Lāzeri?

Pasaulē ādas atjaunošanas procedūras ar Erbija lāzeri ir kļuvušas ļoti populāras, jo tās ir minimāli invazīvas un daudzos gadījumos uzrāda tūlītējus rezultātus. Lāzeru izmanto, lai stimulētu kolagēnu veidošanos izmantojot gaismas impulsus. To var izmantot jebkurā sejas vai ķermeņa zonā dažādu ar ādu saistītu problēmu gadījumā.

 

 

Ar Fotona Erbium lāzeri ir iespējams atjaunot un izlīdzināt ādu bez tās bojāšanas. Lāzera stars pulē ādas virsmu noņemot atmirušās šūnas, izlīdzina grumbas un attīra ādu (noņem pigmentāciju un samazina rētas). Pēc lāzerprocedūras āda dabiski izstrāda kolagēnu un notiek elastīna šķiedru sintēze, kas dabiski atjauno sejas ādas mirdzumu.

 

Fotona Erbija lāzera estētiskās sejas procedūras ir speciāli izstrādātas un individuāli pielāgojamas katram pacientam. Fotona 3D facelift, SmoothEye un LipLase procedūru priekšrocību pamatā ir Fotonas Smooth tehnoloģija, kas balstās uz termālu ādas stimulāciju, kas veicina audu reģenerācijas procesu, kura mērķis ir kontrolēta un droša elastīna šķiedru sintēze (sejas liftings) un jauna kolagēna izveidošana. Kopējais rezultāts ir gludāka un stingrāka āda.

Sejas ādas atjaunošana ar lāzeru

ir metode nevēlamas, bojātas ādas noņemšanai.

FAQ

Jautājumi un atbildes

Ādas atjaunošanas procedūras  ar lāzeru ir ļoti populāra procedūra, jo tā ir minimāli invazīva un daudzos gadījumos uzrāda tūlītējus rezultātus. Lāzeru izmanto, lai stimulētu  kolagēnu veidošanos izmantojot gaismas impulsus. To var izmantot  jebkurā sejas vai ķermeņa zonā dažādu ar ādu saistītu problēmu gadījumā.

Lielākais ieguvums ir neķirurģisks, neinvazīvs un (salīdzinoši) nesāpīgs veids, kā risināt dažas no visbiežāk sastopamajām ādas problēmām.

Procedūras laikā āda tiks attīrīta ,uzliktas aizsargbrilles, lai aizsargātu jūsu acis. Āda jutīs siltumu, nevis dedzināšanu, tāpēc šīs procedūras veikšanai nav nepieciešama vietēja anestēzija. Agresīvākas ādas virsmas atjaunošanas laikā tiek izmantota audu atvēsināšana vai anestezējoša ziede .Tūlīt pēc ādas apstrādes tā,iespējams, jutīsies savilkta,kā saules skarta. Tiek uzklāts medicīnisks aizsargkrēms, lai aizsargātu tikko apstrādāto ādu un palīdzētu tai atjaunoties pēc iespējās rezultatīvāk . Lāzerterapijas panākumu atslēga ir ādas mitruma līmeņa uzturēšana pirms un pēc procedūrām*.Lai nodrošinātu iespējami labāko lāzerterapijas rezultātu,pacienti, kuriem tiek veikta dziļā ādas seguma atjaunošana (4D), saņems pēcaprūpes procedūru komplektu intensīvai ādas mitruma līmeņa stabilizācijai*.

Erbium YAG ir drošs un praktiski nesāpīgs. Iztvaicējot bojātās ādas šūnas, Erbium YAG var mazināt grumbas ,pārveidot un uzlabot ķirurģiskās rētas,strijas, pūtīšu (aknes) rētas,noņemt virspusēju asinsvadu zīmējumu, kā arī novērst  citas ādas nepilnības.

Pasaulē piedāvā sejas atjaunošanas procedūras izmantojot dažādus lāzerus, piem. Fraxel, CO2 lāzers vai Erbium YAG – tie piesaista ūdeni un iztvaicē ādas virsējo slāni.

Iespējamā blagusparādība ir ilgstošs ādas apsārtums. To novērš izmantojot lokālu ārstēšanu. Pacientiem, kuriem ir nosliece uz herpes vīrusa izraisītajiem ādas iekaisumiem ( aukstumpumpām) preventīvi tiek nozīmēti pretvīrusu medikamenti, lai palīdzētu novērst infekcijas uzliesmojumu vai, ja tas notiek ,to ātri var izārstēt izmantojot cita veida klīnikā pieejamo lāzerterapiju ( Nd-YaG).

Ablatīvas  lāzerterapijas ietekmē tiek  iztvaicēta bojātās ādas virsma. Ablatīvais lāzers ir invazīvāks, radīs vairāk mikrotraumu,kas ,savukārt,nozīmē garākas dīkstāves , lielāks iespējamo komplikāciju  risks,vienlaikus effektīvāki ārstēšanas rezultāti pēc viena ārstēšanas seansa.

Neablatīvais lāzers radīs siltumu zem ādas virsmas , tas ir maigāks ,komplikāciju risks minimāls,  bet attiecīgi  rezultāts pēc viena ārstēšanas seansa ir mazāk izteikts.

Lāzera ādas savilkšanas izmaksas  ir atkarīgas no vairākiem faktoriem , galvenokārt, no nepieciešamo procedūru skaita, no apstrādes zonas un kāda lāzerterapijas izmantošanas metode ir nepieciešama jūsu konkrētajām ādas problēmām.

Lāzer procedūras ir saudzīgas un ,lai sasniegtu maksimālu efektu būs nepieciešamība to atkārtot – kursa veidā. Procedūru plānu ārsts izstrādā individuāli.

Pacientiem ar veselības problēmām, kas ietekmē  brūču dzīšanu, keloīdu rētām,medikamenta izotretinoīna lietotājiem  ( pēdējo sešu līdz 12 mēnešu laikā), kā arī ar aktīvu infekciju un/ vai iekaisumu.

Pacienti,kas sagaida būtiskas izmaiņas savā izskatā jau pēc vienas lāzera procedūras.

Uzlabojiet savas sejas ādas kvalitāte!

FOTONA 4D 

SEJAS LIFTINGS

  • Trīs soļu pretnovecošanās risinājums sejas un kakla ādas tvirtumam un elastībai.
  • Šājā procedūrā tiek apstrādāta kakla, sejas, acu, lūpu un pieres zonas.
  • Šī procedūra apvieno divu lāzeru viļņa garumus, kuri iedarbojas uz dziļajām,vidējām un virsējām ādas, kā arī saistaudu struktūrām.

Cena:  200  EUR

Uzlabojiet savas sejas ādas kvalitāte!

FOTONA 4D SEJAS LIFTINGS

  • Trīs soļu pretnovecošanās risinājums sejas un kakla ādas tvirtumam un elastībai.
  • Šājā procedūrā tiek apstrādāta kakla, sejas, acu, lūpu un pieres zonas.
  • Šī procedūra apvieno divu lāzeru viļņa garumus, kuri iedarbojas uz dziļajām,vidējām un virsējām ādas, kā arī saistaudu struktūrām.

Cena: 200  EUR

PRIEKŠROCĪBAS

Četri ārstēšanas veidi vienā procedūrā.

Frame 1
Ārstēšana neatkarīgi
no gadalaika
Teicami un noturīgi
rezultāti
Nesāpīgi
Tūlītēja iespēja atgriezties ikdienas dzīvē
Rotating Image
Play Video

Nepieciešamais procedūru skaits atkarīgs no pacienta problēmas apjoma un

sagaidāmā rezultāta.Procedūru veic reizi mēnēsi un procedūru daudzums ir atkarīgs no Jūsu vecuma. 30 + gadi – 3 procedūras, 40 + gadi – 4 procedūras.

Iegūstiet mirdzošu sejas krāsu

AR ERBIUM
LĀZERTERAPIJAS PĪLINGU

Šī ir maiga ādas virsmas atjaunošanas procedūra, droša jebkuram ādas tipam, pat tumšākam ādas tonim. Ja, jums ir kāds īpašs notikums, palutiniet sevi ar šo izcilo ādas mirdzumu radošo procedūru. Šī lāzera neablatīvais* pīlings padarīs mirdzošu sejas krāsu, stingrāku ādu, samazinās poras un smalkās krunciņas. Pirms un pēc lāzerterapijas svarīgi saglabāt ādu dziļi mitrinātu izmantojot gan hialuronskābi ,gan citus atbilstošas iedarbības ādas kopšanas līdzekļus. Lai izvairītos no komplikācijām un saules bojājumu riska,lūdzu, izvairieties no saules iedarbības pēc jebkādas lāzerterapijas.

 

Cena:  150  EUR

Play Video
Play Video

Nepieciešamais procedūru skaits atkarīgs no pacienta problēmas apjoma un sagaidāmā rezultāta. Procedūru veic reizi mēnēsi un procedūru daudzums ir atkarīgs no Jūsu vecuma. 30 + gadi – 3 procedūras, 40 + gadi – 4 procedūras.

Jūs satrauc atseivišķa sejas zona

Piedāvājam arī individuālu zobu apstrādi ar Fotona Erbium lāzeri

Dziļas grumbas ap muti- “rūpju rievas” 50 Eur

Vai jūs traucē dziļās’’ rūpju rievas ‘’ ap muti? 

Ādas virsmas atjaunošana ar Erbium YAG lāzeru varētu būt risinājums visām šīm ādas problēmām.

Laika gaitā nasolabiālo kroku -līniju, kas veidojas virzienā no deguna spārna uz mutes kaktiņiem – t.s rūpju rievas,pieaugošais dziļums un garums rada visredzamākās novecošanās pazīmes sejā.Lai tās novērstu vai ievērojami mazinātu, mēs izmantojam dziļi atjaunojošu Er:YAG lāzeru apstrādājot audus mutes dobumā!!!

 

Histoloģiskās un anatomiskās īpatnības, kas raksturīgas tikai mutes dobuma gļotādai, ļauj mums radīt gan ādas, gan mutes reģiona muskuļu aponeirozes savilkšanos. (Aponeiroze- viena no muskuļu cīpslas formām – plata, spīdoša plātnīte, kas sastāv no saistaudu šķiedrām.)

 

Mūsu piedāvātās tehnikas (metodes) mērķis ir maksimāli palielināt audu savilkšanos,ādas tvirtuma atjaunojošo efektu izmantojot kombinēto Er:YAG lāzeru ,apstrādājot audus gan mutes dobumā ,gan ādu ap to. Procedūras rezultātā paaugstinās lūpu līnija ,izlīdzinas krunciņas virs lūpas,ap muti ,kā arī pakāpeniski izzūd vai mazinas nasolabiālās krokas.

 

Ir pierādīti klīnisko pētījumu rezultāti, ka izmantojot Er:YAG lāzeru neablatīvā režīmā ,tas rada kontrolētu, dziļi termisku iedarbību. Ārstēšanai nav nepieciešama īpaša pacienta sagatavošana. Intraorālajai (mutes dobuma) gļotādai nav nepieciešama anestēzija.Tās apstrāde ir pilnībā nesāpīga. Paredzams, ka atveseļošanās būs tūlītēja,parasti nav vērojams ādas apsārtums vai tūska. Ieteicama pēcoperācijas ādas mitrināšana apstrādātajā reģionā*. Ārstēšanai nav nevēlamas ietekmes vai citu lāzerterapijai raksturīgu kontrindikāciju.

 

Nepieciešamais procedūru skaits atkarīgs no pacienta problēmas apjoma un sagaidāmā rezultāta.Procedūru veic ar intervālu 21 diena.

PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top