08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Jaunumi
Zobārstniecība bērniem ar jaunāko lāzertehnoloģiju

Jaunumi

IETEIKUMI
NO MŪSU PUSES

Zobārstniecība bērniem ar jaunāko lāzertehnoloģiju

Zobārstniecība bērniem ar lāzertehnoloģiju

Kariesa noņemšana, iespējams, ir vissliktākā Jūsu bērna zobārsta apmeklējuma daļa. Urbšanas skaņa, “šprice” un sāpes parasti ir pirmais iespaids, par kuru viņi domā, kad pieminiet viņu nākamo tikšanos ar zobārstu.

Vai spējat iedomāties zobu labošanu bez urbšanas, bez vibrācijas, bez asiņošanas un ar ātrāku dzīšanas procesu? Tagad, tas ir iespējams ar Lāzera palīdzību zobārstniecībā Denta.

         Inovatīvā lāzertehnoloģija zobārstniecība piedāvā modernu alternatīvu, kas šajā nozarē ir īstas pārmaiņas – rotējošos instrumentus (urbjus) aizstāj lāzera gaismas stari.

Piedāvājam pierakstīties pie mūsu bērnu zobārsta Romāna Ošenieka uz bezsāpīgu zobu ārstēšanu bērniem. (pakalpojums ir NVD finansēts ar pacienta līdzmaksājumu – cenas, var apskatīties mājas lapā)

Lāzeru zobārstniecība ievieš būtiskas pārmaiņas bērnu zobārstniecībā. Tagad mazo pacientu zobiņus ir iespējams labot neizmantojot tradicionālās zobārstnieciskās manipulācujas – zobu urbšanu un anestēziju, kas bērniem rada īpašu diskomfortu un sāpju izraisošas sajūtas.

Tas, ko kādreiz nespējām iedomāties zobārstniecībā, šodien ir ļoti reāls ar Fotona zobu lāzerprocedūrām:

  • zobu labošana bez urbšanas
  • bez vibrācijas
  • mazāka asiņošana
  • bez anestēzijas
  • ātrāka ārstēšana

Lāzertehnoloģijā lāzera gaismas stars strādā bez kontakta ar zoba cietajiem audiem, līdz ar to neveidojas urbšanai raksturīgā skaņa un vibrācija, kas mazajiem pacientiem, ļauj justies daudz komfortablāk. Tas ir pilnīgi jauns pieredzes līmenis, kas rada lielāku sirdsmieru gan vecākiem, gan bērniem, vienlaikus palīdzot zobārstiem atgriezt smaidu viņu pacientu sejās. Pierakstāties, izmantojot pieteikumu formu.

PIETEIKT VIZĪTI

Kontaktējieties
jebkurā laikā
PIETEIKT VIZĪTI​
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top