fbpx

Rentgens


SIA”Klīnika Denta” ir aprīkojusi savu rentgenoloģijas kabinetu ar jaunu un modernu Carestream firmas 3D kompjūtertomogrāfu, lai sniegtu mūsu pacientiem augstākā līmeņa zobārstniecības diagnostiku.

Ar šo iekārtu spējam veikt rentgena diagnostiku:

1.3D žokļu datortomogrāfiju abiem žogļiem, katram atsevišķi vai pa segmentiem.

2.Digitālo ortopantomogramma. (panorāmas rentgens)

3.Papildus blakusdobumu rentgenogrammu.

Pateicoties 3D attēliem mūsu zobārsti un implantologi pirms zobu implanta ievietošanas, spēj precīzi izplānot implanta ievietošanas vietu, jo atšķirībā no parastā rentgenuzņēmuma ar 3D rentgenu ir iespējams redzēt un izmērīt kaula biezumu, dziļumu un attālumu līdz mentālajam nervam, kā arī attālumu līdz blakusdobumiem. Sarežģītāku operāciju gadījumos zobārsti implantologi spēj digitāli simulēt implanta ievietošanu, attiecīgi samazinot kļūdu iespējamību operācijas laikā.

SIA”Klīnika Denta” 3D rentgena cenas:
3-dimensiju koniskā stara datoratomogrāfija (lielais lauks-13cm,17cm)60
3-dimensiju koniskā stara datoratomogrāfija (vienam žoklim)45
3-dimensiju koniskā stara datoratomogrāfija (vienam segmentam)20
3-dimensiju koniskā stara datoratomogrāfijas ierakstīšana diskā5

Kādēļ ir nepieciešams un ar ko atšķirās zobu rentgeni?Bieži vien pacienti atnāk pie zobārsta ar jau izgatavotiem zobu rentgena uzņēmumiem, kas ir uzņēmts pirms gada vai pat ir vēl vecāki. Lai precīzi veiktu zobu diagnostiku svarīgi ir redzēt, kāda situācija mutes dobumā ir uz šo brīdi. Gada laikā zobs no vesela var viegli kļūt par bojātu. Zobu bojāšanās var sākties starp zobiem vai zobu saknē, kur tika pildīti kanāli, kā arī var veidoties cistas. Tāpēc maksimāli pieļaujamais laiks rentgena uzņēmumam ir 6 mēneši. Vēl viens iemesls, kas ir saistīts ar parastajiem (filmiņu vai digitālajiem sensoru) rentgeniem ir tas, ka viņi sniedz maz informācijas un ar viņu palīdzību var diagnosticēt 1-2 zobu stāvokli. Līdz ar to ir grūtī sastādīt precīzu ārstēšanas plānu.Zobu panorāmas rentgens ir divdimensionāls, 2D rentgena uzņēmums, līdz ar to ir izkroļotas vietas, kuras ir izstieptas un ir vietas, kuras pārklājas viena ar otru. Līdz ar to, nevienmēr ir iespējams redzēt papildu sakņu kanālus vai iekaisumu zobu saknes galā. Kā arī nav iespējams novērtēt kaula biezumu un blīvumu pirms implanta ievietošanas. Ar panorāmas rentgena palīdzību var iegūt vispārēju informāciju par mutes dobumu.3D rentgens ir trīsdimensiju rentgens, 3D sistēmas rentgens tiek attēlots trīs slāņu projekcijās, bez jebkādiem izkropļojumiem, proporcijā 1:1.Attiecīgi ir iespējams novērtēt zobu un audu stāvokli ar ķirurģisku precizitāti. Šī iemesla dēļ tieši 3D rentgena uzņēmums ir nepieciešams pacientam viņa paša labā.

Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips