08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

pakalpojumi
Ortodonta pakalpojumi

Ortodonta pakalpojumi

Rotating Image
ortodonts

KAS IR ORTODONTIJA?

Smaids ir mūsu vizītkarte, kas ietekmē gan mūsu personīgo dzīvi, gan karjeru. Lai varētu lepoties ar skaistu smaidu, vairums cilvēku vēlas ne tikai veselus, bet arī taisnus, līdzenus un baltus zobus. 

Ortodontija ir stomatoloģijas nozare, kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “taisni zobi”. Ortodontija ir vistiešākajā mērā saistīta ar sakodiena problēmu un nevēlama zobu izvietojuma koriģēšanu.

 

Mūsu klīnikā par zobu sakodiena regulēšanu parūpēsies prasmīgā un pieredzējusī ortodonte Dace Priede.

NEPAREIZI IZVIETOTI ZOBI NAV TIKAI ESTĒTISKS TRŪKUMS

Ja zobi ir nepareizi izvietoti, starp tiem veidojas zobakmens un neregulāra periodonta kabatas, kas var novest pie smaganu slimības jeb periodontīta. Turklāt mutes dobuma mikrobi, kas viegli iekļūst kuņģa-zarnu traktā, ir cēlonis daudzām hroniskām slimībām. 

 

Mūsdienās pieejami dažādi zobu regulēšanas paņēmieni, kas piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Taču jāņem vērā, ka sakodiena korekcija nav ātrs process – brekešu nēsāšana prasa no pacienta izturību un pacietību. 

 

Tomēr ortodonta un klienta sekmīgas sadarbības rezultātā ikvienam iespējams iegūt līdzenu smaidu un anatomiski pareizu sakodienu, vienlaicīgi nodrošinot arī normālu mutes dobuma orgānu darbību, kas ir viens no labas veselības stūrakmeņiem.

ortodonts
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top