fbpx

Ortodonta pakalpojumi


APRAKSTS


Mūsdienās cilvēki vēlas ne tikai veselus, bet arī skaistus – taisnus, līdzenus un baltus – zobus. Konsultācija pie ortodonta ir nozīmīgs solis, lai uzlabotu savu izskatu, un mūsu klīnikā par zobu sakodiena regulēšanu parūpēsies lieliskā un pieredzējusī ortodonte Dace Priede.

Nav noliedzams, ka smaids ir svarīgs, jo ar to mēs izsakām ne tikai savas emocijas, bet arī komunicējam, tai skaitā arī iepazīstamies ar jauniem un, iespējams, nākotnē svarīgiem cilvēkiem. Citiem vārdiem sakot, skaists smaids ir mūsu vizītkarte, kas ietekmē kā personīgo dzīvi, tā arī karjeru. Diemžēl daudzi cilvēki visā pasaulē kaunās par savu smaidu, un tam var būt dažādi iemesli – kā viens no izplatītākajiem ir šķībi zobi. Līdztekus citām problēmām arī ar šo nodarbojas ortodontija – stomatoloģijas nozare, kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “taisni zobi”.

Tagad, kad saprotams, ka ortodontija ir vistiešākajā mērā saistīta ar sakodiena problēmu un citu nevēlamu izmaiņu koriģēšanu, vēršam uzmanību, ka sakodiena korekcija nav ātrs process – brekešu nēsāšana prasa no pacienta izturību un pacietību. Taču ortodonta un klienta sekmīgas sadarbības rezultātā ikvienam iespējams iegūt burvīgu smaidu un anatomiski pareizu sakodienu, vienlaicīgi nodrošinot arī normālu mutes dobuma orgānu darbību, kas ir viens no labas veselības stūrakmeņiem. Proti, ja zobi ir nepareizi izvietoti, tas nav tikai estētisks trūkums, jo  starp zobiem veidojas zobakmeņi un neregulāra periodonta kabatas, tas savukārt var novest pie smaganu slimības jeb periodontīta. Bez tam mutes dobuma mikrobi, kas viegli iekļūst kuņģa-zarnu traktā, ir cēlonis daudzām hroniskām slimībām. 

Viss augstāk minētais arī nosaka to, kāpēc mūsdienās zobārstniecības klīnikas piedāvā ortodonta pakalpojumus. Turklāt mūsdienās iespējams pielietot dažādus zobu regulēšanas paņēmienus, kas piemērojami gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Zobārsts raksta
Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips