08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

kariess

PROGRESĪVA UN INDIVIDUĀLI PIELĀGOTA ĀRSTĒŠANA

Mūsu klīnikā strādā kvalificēti un pieredzes bagāti zobārsti, kuri atjaunos jūsu zobu veselību, formu un krāsu, izmantojot modernus kompozītmateriālus. Atšķirt restaurēto zobu no dabīgā būs praktiski neiespējami.

 

Profilakses nolūkos zobārstu iesakām apmeklēt reizi pusgadā, lai pārliecinātos par zobu un mutes veselību un savlaicīgi novērstu iespējamos zobu bojājumus un defektus.

SAKŅU KANĀLU TERAPIJA

Sakņu kanālu terapija var palīdzēt saglabāt zobu, kuram ir nopietni bojājumi. Zoba iekšpusē tiek sterilizēts inficētais nervs. Pēc baktēriju ekstrakcijas zoba nervu kamera tiek noslēgta ar izturīgu plombu. Zobam var būt nepieciešams porcelāna kronis, lai nodrošinātu ilgstošu aizsardzību. 

 

Mūsu pieredzējušie zobārsti var veikt sakņu kanālu terapiju un piestiprināt zobam pielāgotu kroni vienā klīnikas apmeklējumā. Kad inficētais zobs būs iztīrīts, sterilizēts un plombēts, zobārsts izmantos CEREC® tehnoloģiju, lai precīzi izstrādātu un frēzētu porcelāna kroni, balstoties uz zoba unikālajiem izmēriem. Pēc tam restaurācija tiks pieskaņota jūsu zoba krāsai un sapludināta, lai iegūtu visdabiskāko zoba izskatu.

 

Viss process aizņems apmēram divas stundas, novēršot nepieciešamību pēc vairākām tikšanās reizēm un pagaidu restaurācijām starp apmeklējumiem.

ZOBU KRĀSAS PLOMBAS

Zobu krāsas plombas ir izturīgs, estētiski pievilcīgs risinājums kariesa un zobu bojājumu novēršanai. Šādu risinājumu sauc arī par balto plombējumu vai kompozītmateriālu. 

 

Dobumu un spraugu aizpildīšanai tiek izmantots zobu krāsas sveķveidīgs materiāls, nodrošinot izturību, stabilitāti un dabiskus rezultātus. Zobu krāsas plombēšana ir daudz modernāka par tradicionālajām dzīvsudraba plombām, un tā ir piemērota jebkura vecuma pacientiem.

PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top