fbpx

Zobu implanti


APRAKSTS


Mūsu pieredzējušie zobārsti implantologi palīdzēs Jums iegūt žilbinošu estētisku smaidu un ļaus atgūt visas funkcionālās īpašības, kas piemīt dabiskiem zobiem. Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un novembrī saņemiet konsultāciju pie SIA”Klīnika Denta” implantologiem.

Konsultācijas laikā zobārsts implantologs, individuāli izvērtēs Jūsu mutes dobuma vispārējo stāvokli, izstāstīs par iespējamiem individuāliem risinājumiem un plānotajām izmaksām.

Mūsu zobārsti implantologi izplānos ne tikai ķirurģisko procesu, bet arī visu protezēšanas procesu, šī iemesla dēļ, Jūs tiksiet pie žilbinoša smaida apmeklējot vienu profesionāli, kurš visu darbu novedīs līdz galam pats, šādi spējot perfekti izplānot ķirurģiskā etapa laikā visas nianses, kuras būs saistītas ar protezēšanas procesu.

Zobu implanti:

Mūsdienu zobu protezēšana nav iedomājama bez zobu implantiem. Implants ir sava veida titāna skrūve, kuru ievieto žokļa kaulā. Implanta iekšpusē ir dobums ar vītni kurā ieskrūvē Jūsu jauno zobu. Pec ķirurģiskās procedūras, kuras laikā implants tiek ievietots kaulā, ir jānogaida 3-6 mēneši, lai implants sadzīst kaulā. Kad implants ir sadzijis, vītnes vietā tiek ievietots speciāli, rūpnieciski izgatavots abatments – tas kalpo kā pamats uz kura vēlāk individuāli zobu tehniskajā laboratorijā izgatavo pašu zobu, kuru var izgatavot no dažādiem materiāliem. 

Operācija, lai ieliktu vienu implantu aptuveni ilgsts no 20-30 minūtēm. Kad implants ir sadzijis pēc 3-6 mēnešiem var likt kroni.

Protezēšana uz implantiem:

SIA”Klīnika Denta” implantologi protēzisti izmanto divu veidu materiālus:

Cirkonija kronis – maksimāli estētisks un izturīgs.

Šis kronis ir izgatavots no cirkonija oksīda, ļoti spēcīga materiāla, kas ir saderīgs ar cilvēka ķermeni. Cirkonijs tiek izmantots daudzos citos medicīnas lietojumos, piemēram, mākslīgās locītavas, un tas ir pazīstams ar savu izturību un estētiskumu.

Cirkonijs ir kristāla veids, kas ir ilgstošs un neiznīcināms.

Bez tam nav bailes par ķermeņa atteikšanu no cirkonija vai alerģiskas reakcijas uz to. Cirkonijs pēc savas struktūras ir balts materiāls, kas ļauj zobu tehniķim maksimāli estētiski to izgatavot zoba krāsā.

Cirkonija kroņa priekšrocības.

Ir trīs priekšrocības:

  • Izturība: cirkonija kroņi kalpo ilgāk, dēļ savas izturības.
  • Estētika: šim materiālam ir pievilcīga caurspīdīga krāsa, kuru var maksimāli estētiski izgatavot dabīga zoba krāsā.
  • Tiek saglabāts vairāk no esošā zoba: ir nepieciešama mazāk noslīpēt balsta zobu, kas nozīmē, ka tiek saglabāts vairāk sākotnējā zoba.

Cirkonija kronis ir laba izvēle, ja jūs meklējat spēcīgu, ilgstošu un vizuāli pievilcīgu risinājumu. Tie ir ideāli piemēroti, lai nosegtu bojāto zobu un atjaunotu dabīgo izskatu.

Metālkeramikas kronis – lētākais no visiem pieejamiem materiāliem. 

Metāla keramikas kronis ir viens no viss senāk pielietojamiem protezēšanas veidiem, ko bieži lieto izgatavojot atsevišķus kroņus un tiltu karkasus. Metālkerikas kroņus bieži izgatavo sānu zobu rajonā, kuru uzskata par izturīgu, bet ne pietiekoši estētisku, lai izgatavotu priekšzobu rajonā.

Daudzi cilvēki izvēlas cirkonija kroņus, lai panāktu lielāku estētisko pievilcību.

Mētala keramikas kronis sastāv no metāla karkasa, kas parasti ir 0,3 mm biezumā un sastāda balstu. Virs šī metāla karkasa tiek klāts keramikas slānis un kurš palīdz iegūt vēlamo zoba krāsu, bet ne vienmēr, jo pelēkais metāla tonis var spīdēt cauri vai dot pelēcīgu nokrāsu.

Metālkeramikas kroņa trūkums ir tā strukturālā metāla un keramikas saderība. Kronis var ieplaisāt pie lielas slodzes. Metālkeramikas kroņa izgatavošanas process ir sarežģīts, kas palielina iespējamību kļūdītīs, kas var samazināt kalpošanas laiku.

Lai estētiski izgatavotu metālkeramikas kroni ir nepieciešams vairāk noslīpēt dabīgo zobu, kas var arī ietekmēt kalpošanas laiku. 

Visbeidzot ar laiku metālkeramikas kroņi mēdz oksidēties un iekrāsot zilu smaganu, kas pasliktina estētiku. Ir cilvēki, kuriem kļūst izteiksmīga šī zilā līnija un labāk izvēlēs bezmetālkeramikas kroņus īpaši priekšzobu rajonā.

Zobārsts raksta
Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips