fbpx

Zobu tehniskā laboratorija

Iepazīstiet īstu kvalitāti – SIA ”Klīnika Denta” zobu tehnisko laboratoriju!

SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā, kas ir neatņemama klīnikas struktūrvienība, ik dienu klientiem tiek nodrošināti plaša spektra protezēšanas pakalpojumi, kurus ātri un kvalitatīvi realizē zobārsti, strādājot tandēmā ar zobu tehniķiem:

  • protēžu izgatavošana, tajā skaitā ar ivocap un deflex presēšanas metodēm;
  • cirkonija frēzēšana, izmantojot “Zirkonzahn” materiālus.

  • metāla kroņu un tiltu izgatavošana

  • štancēto kroņu un zelta kroņu, tiltu izgatavošana;

  • loka protēžu izgatavošana ar lietiem – frēzētiem kroņiem;

Zobārstniecīskas ierīces
SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā, kas ir neatņemama klīnikas struktūrvienība, ik dienu klientiem tiek nodrošināti plaša spektra protezēšanas pakalpojumi, kurus ātri un kvalitatīvi realizē zobārsti, strādājot tandēmā ar zobu tehniķiem:

Keramikas klāšanai SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā izmanto atzītas un kvalitatīvas keramikas masas “Duceram” un “Ceramco”, savukārt metālkeramikas karkasus izgatavo, sadarbojoties ar labākajām metāla liešanas laboratorijām.

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt SIA “Klīnika Denta” zobu tehniskās laboratorijas vadītājai Velgai Brasliņai pa tālruņa numuru 29251757 vai rakstīt elektronisko vēstuli uz “E-pasts pierakstiem” pieraksties@uptask.ru vai denta@uptask.ru.

Laboratorijas komanda


Sandra Zvirgzdiņa

“Esmu sertificēta zobu tehniķe ar specializāciju izņemamo protēžu izgatavošanā.”

Specialitāte: izņemamās protēzes.


Aleksandrs Kedo

Strādājot SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā, specializējos protēžu izgatavošanā un labošanā. Protēžu izgatavošanas procesā izmantoju pārbaudītus materiālus un darba prasmes. Uzskatu, ka, ievērojot visus darba procesus, var panākt labu kvalitāti, precizitāti un estētiku.”

Specialitātes: izņemamās un neizņemamās protēzes; protēžu labošana; dažādi kombinētie darbi.


Anita Ošāne

“Jau 30 gadu strādāju kā sertificēta zobu tehniķe. Lai regulāri atjaunotu savas zināšanas specialitāte apmeklēju kursus Vācijā, Krievijā, Itālijā.”

Specialitātes: štancēti tērauda un zelta kroņi; zelta kroņu kombinēšana ar sudraba palādija starpdaļām, kas samazina materiālu izmaksas; metālkeramikas, cirkonijkeramikas un lietie kroņi.

Dace Jokste

“Esmu sertificēta zobu tehniķe ar ilggadēju pieredzi. Regulāri apmeklēju dažādus kursus un seminārus, kas saistīti ar manām specialitātēm SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā.”

Specialitāte: dažādu materiālu (ivocap, deflex u.c.) izņemamās zobu protēzes.


Māris Priede

“Strādāju SIA ”Klīnika Denta” jau 17 gadus. Esmu apmeklējis daudzus kursus Vācijā, Itālijā, Lietuvā.”

Specialitātes: ortodontiskie darbi; metālkeramika un cirkonija keramika.


Sanita Štrausa

“Esmu zobu tehniķe ar 20 gadu stāžu. Savas zināšanas un prasmes uzlaboju apmeklējot dažādus ar profesiju saistītus kursus Vācijā, Itālijā un Lietuvā.”

Specialitāte: metālkeramikas un cirkonijkeramikas kroņi; lietus tilti ar metālkeramiskajām fasetēm; atbalsta lokveida protēzes; parastās un SR-Ivocap izņemamās protēzes.


Velga Brasliņa

“Esmu SIA ”Klīnika Denta” laboratorijas vadītāja un zobu tehniķe ar ilggadēju darba stāžu. Kvalifikācijas celšanas nolūkos Brēmenē (Vācija) apmeklēju “Bego” mācību centru, kurā piedalījos loka protēžu izgatavošanas apgūšanas kursos, keramikas klāšanas kursos un “Semados” implantu kursos. Esmu izgājusi keramikas kursus arī Vācijas mācību centrā “Vita”, savukārt Anglijā “Dentsply” mācību centrā apguvu “Ceramco” keramikas klāšanas un krāsošanas tehniku. Ar klīnikas kolēģiem apmeklējām arī “Zirkonzahn” mācību centru “Brunico”, kur apguvām keramikas klāšanu, cirkonija karkasu modelēšanu un frēzēšanu.”

Specialitātes: metālkeramikas un cirkonijkeramikas kroņi un tilti.

Sazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips