08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Fläsh zobu balināšana

Fläsh zobu balināšana

priekšrocības

Kāpēc ir vērts
izvēlēties Denta klīniku

Strādājam kopš
1992. gada
1000+ apmierinātu
klientu mēnesī
30 profesionāli
zobārsti
ИННОВАЦИОННОЕ ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ

Kas ir Fläsh zobu balināšana?

Fläsh zobu balināšana jeb LED, foto balināšana ir kosmētiska zobārstniecības procedūra, kas tiek veikta, lai salīdzinoši īsā laika periodā padarītu gaišāku zobu nokrāsu jeb toni. Fläsh sistēmā izmanto balināšanas vielu (bieži vien ūdeņraža peroksīdu vai karbamīda peroksīdu), vēlāk nostiprinot vielu ar specializētu gaismu, lai paātrinātu balināšanas procesu. Zobu balināšana ar fläsh sistēmu garantē baltāku, gaišāku smaidu jau pēc viena apmeklējuma.

Fläsh zobu balināšanas sistēmas priekšrocības:

⁃ Ātri un efektīvi. Fläsh zobu balināšanas galvenā priekšrocība ir tas, cik ātri jūs varat manīt rezultātu.

⁃ Droši. Amerikas Zobārstniecības asociācija (ADA) ir sertificējusi fläsh zobu balināšanu kā drošu un efektīvu kosmētisko zobārstniecības terapiju.

⁃ Apmierinoši rezultāti. Zobu balināšana ar fläsh var palīdzēt novērst plankumus un zobu krāsas izmaiņas, kā rezultātā smaids izskatās baltāks un jaunāks.

⁃ Ilgstošs rezultāts. Fläsh zobu balināšanas rezultāti parasti saglabājas ilgāk nekā citas zobu balināšanas sistēmas, lai gan joprojām tas var atšķirties katram cilvēkam individuāli.

⁃ Pārliecības pastiprinātājs. Gaišāks un veselīgāks smaids var radīt pozitīvas izmaiņas jūsu izskatam, pašvērtības izjūtai un pašpārliecinātībai jūsu apkārtējā vidē.

Fläsh pocedūras laikā:

– Jūsu zobārsts vai zobu higiēnists novērtēs jūsu zobus un smaganas, lai pārliecinātos, ka mutes dobums ir pietiekami labā stāvoklī, lai veiktu ārstēšanu.

– Lai pasargātu smaganas no balinošām vielām, zobārsts tās pārklāj ar aizsargbarjeru.

– Pēc tam zobārsts noklās zobus ar zobus balinošu želeju. Pēc kā zobi tiks izgaismoti ar specializētu LED gaismu, lai aktivizētu balinošo vielu.

– Šo procedūru parasti veic ar intervālu no 15 līdz 20 minūtēm vienas stundas laikā.

– Pēc pēdējās fāzes jūsu zobārsts vai higiēnists noņems balinošo želeju, lai varētu izvērtēt procedūras efektivitāti.

– Jūsu zobārsts var ieteikt veikt atkārtotas zobu balināšanas sesijas, lai iegūtu vēlamos rezultātus atkarībā no krāsas maiņas pakāpes.

Pēc fläsh balināšanas procedūras:

Parasti pēc fläsh zobu balināšanas pacienti var nekavējoties atgriezties pie ikdienas aktivitātēm. Savukārt dažiem no pacientiem pēc balināšanas varētu rasties neliels, īslaicīgs smaganu un zobu diskomforts vai kairinājums.

Lai iegūtu labākos iespējamos rezultātus un izvairītos no komplikācijām, ir ļoti svarīgi ievērot zobārsta ieteikumus pēc ārstēšanas.


Piemēram:

⁃ Vismaz 48 stundas pēc ārstēšanas atturieties no krāsainu pārtikas produktu un dzērienu lietošanas, kas potenciāli varētu notraipīt zobus, tostarp kafiju, tēju, sarkanvīnu, ogas, u.c;

⁃ Tīriet zobus divas reizes diennaktī, diegu reizi dienā;

⁃ Ieplānojiet zobārsta apmeklējumus divas reizes gadā, lai nodrošinātu optimālu mutes dobuma veselību;

⁃ Apsveriet iespēju izmantot balinošu mutes skalošanas līdzekli vai zobu pastu, lai saglabātu rezultātus;

⁃ Atturieties no smēķēšanas, kas var izmainīt zobus un samazināt balināšanas procedūras panākumus.

 

Profesionālā zobu balināšanas sistēma Fläsh ir radīta Vācijā

Profesionālā zobu balināšanas sistēma Fläsh ir radīta Vācijā, balstoties uz vairāk nekā 25 gadu pētījumiem un pieredzi zobu balināšanas jomā. Tā ir atzīta par vienu no efektīvākajām un modernākajām zobu balināšanas sistēmām estētiskās zobārstniecības jomā. Kā arī daudzu pētījumu rezultāti ir pierādījuši, ka Fläsh zobu balināšana ir droša un veselīga procedūra. Tas nekaitē zobiem vai smaganām, ja to veic profesionāls un pieredzējis speciālists.

 

Zobu balināšanas procedūrā Fläsh tiek izmantots ūdeņraža peroksīda gēls, kas jau vairākus gadu desmitus tiek izmantots drošai un efektīvai LED vai foto balināšanai. Ultravioletā gaisma aktivizē balinošo želeju un procedūras laikā izdalās aktīvais skābeklis, kas iedarbojas uz zobu emalju, rezultātā iegūstot gaišāku zobu nokrāsu.

 

Pirms zobu balināšanas procedūras tiek izolētas smaganas un mīkstie audi, lai novērstu bojājumu riskus.

 

Procedūras laikā iespējams iegūt 5-10 reizes gaišāku zobu toni, bet lielākā daļa klientu iegūst vidēji 7-8 toņus gaišākus zobus. Kāds būs balināšanas rezultāts, ir atkarīgs no klienta zobu dabiskā toņa.

 

Zobu balināšanas sistēma Fläsh ļauj balināt arī atsevišķus zobus, ja dažādu kaitīgu faktoru ietekmē ir mainījies to tonis.

 

Zobu balināšana ar Fläsh ilgst aptuveni 90 minūtes un efektu un balināšanas rezultātu varēsiet novērtēt uzreiz pēc procedūras, bet galīgais efekts parādās 12-24 stundu laikā.

PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
+371 20289289
+371 67553339
pieraksties@denta.lv
Rotating Image
Scroll to Top