fbpx

PAKALPOJUMI


Zobārstniecīskas ierīces

ZOBU ĶIRURĢIJA


SIA”Klīnika Denta” ķirurgi ir ar lielu pieredzi un spēj tikt galā ar smagiem guļošiem gudrības zobiem.


Zobu protezēšana un impalnti

ZOBU IMPLANTI


Mūsu pieredzējušie zobārsti implantologi palīdzēs Jums iegūt žilbinošu estētisku smaidu un ļaus atgūt visas funkcionālās īpašības, kas piemīt dabiskiem zobiem.


Zobu arstēšana

ZOBU ĀRSTĒŠANA


Mūsu klīnikā strādā kvalificēti un pieredzes bagāti zobārsti, kuri, izmantojot modernus kompozītmateriālus, atjaunos Jūsu zobu formu un krāsu.


Bernu zobārsts ārstē zobus bernam

BĒRNU ZOBĀRSTS


SIA “Klīnika Denta” piedāvās Jūsu bērnam valsts apmaksātu zobu ārstēšanu un zobu higiēnu, jo bērniem līdz 18 gadu vecumam zobārstniecības pakalpojumus apmaksā Nacionālais veselības dienests.Mikroskops lai veiktu endodontiju ar mikroskopu

ENDODONTIJA AR MIKROSKOPU


Mikroskops – pacientam nodrošina ārstēšanas procesa veikšanu visaugstākajā iespējamā kvalitātātē.


Meitene ar breketēm pēc ordtodonta

ORTODONTS


Mūsdienās cilvēki vēlas ne tikai veselus, bet arī skaistus – taisnus, līdzenus un baltus – zobus.


Pilna zobu protezēšana

ZOBU PROTEZĒŠANA


Mūsu uzdevums ir cīnīties par katru zobu, bet, ja zobs ir nopietni bojāts vai izkritis, zobārstniecības centra SIA”Klīnika Denta“ zobārsti-protēzisti ar prieku Jums palīdzēs.


Zobu higiēnas process

ZOBU HIGIĒNA


Profesionālā zobu higiēna ir nepieciešama ikvienam: gan bērniem (līdz 18.gadiem BEZMAKSAS), gan pieaugušajiem.Zobu rentgens

DENTĀLĀS DIAGNOSTIKAS KABINETS


SIA”Klīnika Denta” ir aprīkojusi savu rentgenoloģijas kabinetu ar jaunu un modernu Carestream firmas 3D kompjūtertomogrāfu, lai sniegtu mūsu pacientiem augstākā līmeņa zobārstniecības diagnostiku.


Zobu blaināšana

ZOBU BALINĀŠANA


Ar kapēm (balināšanai mājas apstākļos). Jūsu zobiem tiks izgatavotas divas individuālas kapes, kurās ievietojams gēls.LĀZERZOBĀRSTNIECĪBA


Daudzi pacienti apzinās lāzertehnoloģiju priekšrocības medicīnā. Tādas pašas priekšrocības tagad gūst arī zobārstniecība. Klīnikā Denta mēs lepojamies, ka mums ir vismodernākā zobu lāzera iekārta Fotona Lightwalker.INOVATĪVA ZOBU BALINĀŠANA


Inovatīva zobu balināšana arFotona Yag lāzeri. Jaunās paaudzes balināšanas sistēma TouchWhite ļauj uzticami un nesāpīgi padarīt baltākus zobus tādu pašu vai labāku balināšanas veiktspēju. Turklāt balinošais līdzeklis uz zobiem saglabājas īsāku laiku, palielinot pacienta drošību un komfortu, un zobi pēc procedūras ir  mazāk jutīgi.

Lasīt vairākPERIODONTĪTA UN SMAGANU SLIMĪBU ĀRSTĒŠANA


Klasisko periodontītu ārstē ar antibakteriāliem preperātiem un pat operāciju. Savukārt lāzera periodontoloģija ir salīdzinoši īsa procedūra ar ātru efektu – vienas zonas apstrāde aizņem tikai dažas minūtes, un rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras. (piemēram, smaganu asiņošana pazūd nākamajā dienā). Ne mazāk svarīgi ir tas, ka lāzertehnoloģijas tiek galā ar slimību grūti sasniedzamās vietās.

Lasīt vairākZOBĀRSTNIECĪBAS SILANTI


Zobu silanti – pārbaudīta metode zobu aizsardzībai pret kariesu!

Lasīt vairākSEJAS ĀDAS MIRDZUMA
UN ELASTĪBAS ATJAUNOŠANA
AR FOTONA ERBIUM LĀZERI!


Kas ir sejas atjaunojoša procedūras izmantojot Fotona Erbium Lāzeri?
Pasaulē ādas atjaunošanas procedūras ar Erbija lāzeri ir kļuvušas ļoti populāras, jo tās ir minimāli invazīvas un daudzos gadījumos uzrāda tūlītējus rezultātus. Lāzeru izmanto, lai stimulētu kolagēnu veidošanos izmantojot gaismas impulsus. To var izmantot jebkurā sejas vai ķermeņa zonā dažādu ar ādu saistītu problēmu gadījumā.

Lasīt vairākSazināties

Sazināties jau tagad

Zobārstniecība, kas padarīs Tavu smaidu neatvairāmu!


Telefons saziņai

Reģistrācija
67553339, 20289289Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lvKlīnika Denta

Kontaktinformācija

Brīvības gatve 230
Tel. 67553339


Sekojiet mums

Sociālajos tīklosCopyright by SIA “Klinika Denta” 2022. All rights reserved.

Zobārstniecības klīnikas Denta logotips