08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

zobu laboratorija

Velga Brasliņa

Esmu SIA ”Klīnika Denta” laboratorijas vadītāja un zobu tehniķe ar ilggadēju darba stāžu. Kvalifikācijas celšanas nolūkos Brēmenē (Vācija) apmeklēju “Bego” mācību centru, kurā piedalījos loka protēžu izgatavošanas apgūšanas kursos, keramikas klāšanas kursos un “Semados” implantu kursos. Esmu izgājusi keramikas kursus arī Vācijas mācību centrā “Vita”, savukārt Anglijā “Dentsply” mācību centrā apguvu “Ceramco” keramikas klāšanas un …

Velga Brasliņa Read More »

Sanita Štrausa

Esmu zobu tehniķe ar 20 gadu stāžu. Savas zināšanas un prasmes uzlaboju apmeklējot dažādus ar profesiju saistītus kursus Vācijā, Itālijā un Lietuvā.

Māris Priede

Strādāju SIA ”Klīnika Denta” jau 17 gadus. Esmu apmeklējis daudzus kursus Vācijā, Itālijā, Lietuvā.

Dace Jokste

Esmu sertificēta zobu tehniķe ar ilggadēju pieredzi. Regulāri apmeklēju dažādus kursus un seminārus, kas saistīti ar manām specialitātēm SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā.

Anita Ošāne

Jau 30 gadu strādāju kā sertificēta zobu tehniķe. Lai regulāri atjaunotu savas zināšanas specialitāte apmeklēju kursus Vācijā, Krievijā, Itālijā.

Aleksandrs Kedo

Strādājot SIA ”Klīnika Denta” zobu tehniskajā laboratorijā, specializējos protēžu izgatavošanā un labošanā. Protēžu izgatavošanas procesā izmantoju pārbaudītus materiālus un darba prasmes. Uzskatu, ka, ievērojot visus darba procesus, var panākt labu kvalitāti, precizitāti un estētiku.”

Sandra Zvirgzdiņa

Esmu sertificēta zobu tehniķe ar specializāciju izņemamo protēžu izgatavošanā.

Scroll to Top