08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

specialisti

DR. Ineta Pleskačova

DR. Ineta Pleskačova

SIA ”Klīnika Denta” galvenā ārste. Ar zobu implantiem strādā kopš 2001. gada, pirms tam pabeidzot apmācības Vācijā un ASV, kur iegūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas šajā jomā. Ikdienā I. Pleskačova strādā gan kā ķirurgs, gan kā protēzists, paralēli tam patstāvīgi turpinot apmācības dažādos kursos un implantoloģijas simpozijos, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas un prasmes.

Стоматолог

DR. Ņikita Ņikoņecs

DDS, Sertificēts Zobārsts. Latvijas Zobārstu asociācijas biedrs.Sniedz vispārējus zobārstniecības pakalpojumus: Piedalās Latvijas un starptautiska mēroga konferencēs un kursos. Papildina zināšanas, lai darbā pielietot mūsdienu tehnoloģijas un metodes.

Стоматолог

Nataliia Bilash

Sertificēta ārste-stomatoloģe, kas specializējās kā zobu terapeite, ķirurgs, protēzists, implantologs. Lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm, savas zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus. Kursi ir apmeklēti tādās valstīs kā Ukraina, Krievija, Vācija, Čehija, Igaunija, Beļģija, Horvātija, Francija un Itālija.

Scroll to Top