08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Jaunumi
Elaineri jeb caurspīdīgās zobārstniecības kapes Ordoline.  Jaunums klīnikā Denta

Jaunumi

IETEIKUMI
NO MŪSU PUSES

Elaineri jeb caurspīdīgās zobārstniecības kapes Ordoline.  Jaunums klīnikā Denta

Kas tas ir Ordoline?
Ordoline ir jaunākās paaudzes sakodiena labošanas un zobu rindas izlīdzināšanas sistēma, izmantojot katram individuāli izstrādātas caurspīdīgas kapes. Šīs ortodontiskās zobu kapes nodrošina nemanāmu ārstēšanu un acīmredzamu rezultātu bez breketēm.

Kam tās ir piemērots?
Ortodontija ir zobārstniecības nozare, kas pierāda to, ka mūsdienās iegūt līdzenus zobus un skaistu smaidu ir iespējams jebkurā vecumā un ne tikai vieglākos zobu iztaisnošanas gadījumos, bet arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās. Šī metode ir piemērota arī bērniem un ārstēšanu ar kapēm var sākt tad, kad pacientam jau ir visi pastāvīgie zobi.

Kādas ir priekšrocības salīdzinājumā ar klasiskajām breketēm?
Salīdzinot ar parastajām breketēm šī metode ir ērta un ēstētiska. Zobu izlīdzinātāji ir gandrīz neredzami, tāpēc apkārtējie var pat nenojaustu, ka veicat zobu taisnošanu.

Elaineru galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar breketēm:
– nav metāla stiepļu, kas varētu radīt diskomfortu mutes ādai
– ērtāk un vieglāk ēst, jo kapes var izņemt ēdot
– īsāks ārstēšanas laiks un retāks zobārsta apmeklējumu skaits
– saudzējoši gan zobiem, gan smaganām
– ērti tīrīt zobus, var paralēli balināt zobus
– mazāk sāpju un labāks prognozējamais rezultāts

Jaunākās paaudzes Ordoline sistēma ir izstrādājusi arī aplikāciju ClinCheck, kur var vizualizēt ārstēšanas plānus.

Ārstēšanas gaita un izgatavošanas process?
1. Pirmā ortodontiskā vizīte un pārbaude ietver visus nepieciešamos izmeklējumus (rentgena fotogrāfijas un zobu skenējumu).
2. Izmantojot Jūsu zobu nospiedumus tiks izstrādāta digitālā vizualizācija ClinChek programmatūrā, kur apskatāms gan ārstēšanās plāns un laiks, gan sagaidāmais rezultāts. Tiek apstiprināts ārstēšanās plāns.
3. Labratorijā tiks izgatavots speciāli Tev piemērots zobu kapju komplekts, kas Tev būs jānēsā 20-22 stundas dienā, noņemot tās tikai lai ēstu, tīrītu zobus vai lietotu zobu diegu.
4. Kapes tiks individuāli sanumurētas, kas būs jāmainā patstāvīgi ik pēc 2 nedēļām. Kopējais kapju skaits ir atkarīgs no jūsu situācijas sarežģītības un ortodenta ārstēšanas plāna.
5. Vizīte pie ārsta reizi 2-3 mēnešos, lai pārbaudītu ārstēšanas gaitu.
6. Kopējais ārstēšanas ilgums mainās atkarībā no ortodonta receptes sarežģītības. Gala rezultātu varēs redzēt pēc aptuveni 8-18 mēnešiem.

Kā darbojas caurspīdīgās zobu taisnošanas kapes?
Caurspīdīgās zobu kapes, tāpat kā cita veida zobu breketes, darbojas kā izlīdzinātāji, pakāpeniski nobīdot zobus ideālā stāvoklī, padarot zobus taisnus. Tas tiek panākts, valkājot virkni izlīdzinātāju, secīgi vienu pēc otra. Katrs izlīdzinātājs pārvieto zobus līdz 0,3 mm, līdz tiek sasniegts ideāls zobu stāvoklis. Šie izlīdzinātāji ir caurspīdīgi un gandrīz nepamanāmi. Jūs brīvi varēsiet justies cilvēku priekšā un neviens neskatīsies uz jūsu zobiem, kā tas parasti notiek ar metāla vai keramiskām breketēm.

Ko vēl būtu jāņem vērā?
Terapijas laikā ar neredzamo ortodontisko ierīci vēlams izvairīties no krāsainiem ēdieniem un dzērieniem, piemēram, kafijas, melnā vīna, kokakolas. Ir arī ieteicams nesmēķēt.

PIETEIKT VIZĪTI

Kontaktējieties
jebkurā laikā
PIETEIKT VIZĪTI​
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top