08:00 - 20:00

Brīvības gatve 230, Rīga

Jaunumi
“21. gadsimta zobārstniecība, kas ar lāzera precizitāti risina smaganu problēmas”

Jaunumi

IETEIKUMI
NO MŪSU PUSES

“21. gadsimta zobārstniecība, kas ar lāzera precizitāti risina smaganu problēmas”

Ja, vēlaties, lai jūsu smaganu slimība tiktu vienreiz un uz visiem laikiem atrisināta, zvaniet reģistratūru pa tālruni 67553339 vai 20289289 un pierakstieties pie Mūsu zobārstes Dr.Med.Ievas Henkuzenas uz konsultāciju un uzziniet, kā jūs varētu gūt labumu no periodonta lāzerterapijas.

Daudzi pacienti apzinās lāzertehnoloģiju priekšrocības medicīnā. Tādas pašas priekšrocības tagad gūst arī zobārstniecība. Klīnikā Denta mēs lepojamies, ka mums ir vismodernākā zobu lāzera iekārta Fotona Lightwalker, kas ir piemērota smaganu slimību problēmu ārstēšanai, lai gan tā strauji iegūst popularitāti Eiropā un ASV, mēs esam viena no pirmajām klīnikām Latvijā, kas ir ieguldījusi līdzekļus šajā sarežģītajā iekārtā.

Fotona Lightwalker lāzertehnoloģijas ierīce paredz drošu un uzlabotu procedūru, kas iedarbojas uz vidēji smagiem vai smagiem smaganu slimību apgabaliem, palīdzot atstāt veselos audus neskartus. Tā arī ļauj apstrādāt daudz dziļākas periodonta kabatas, kurām parasti būtu nepieciešami skalpeļi un šuves. Tas padara ārstēšanu ātrāku, ērtāku un vairumā gadījumu ievērojami lētāku.

Lāzerprocedūra iznīcina specifiskas baktērijas un noņem zobakmeni zem smaganu līnijas, lai jūsu veselie audi varētu no jauna piestiprināties pie zoba.

Fotona Lightwalker ir augstākās klases lāzeris un tiek uzskatīts par inovatīvu iekārtu zobārstniecības sfērā. Tas nodrošina audu dzesēšanu ar ūdeni un apvieno zobārstniecībā divus labākos lāzera viļņa garumus: Er:YAG un Nd:YAG. Kā minēts iepriekš, šīs īpašības ievērojami uzlabos ārstēšanas panākumus un saīsinās atveseļošanās laiku.

Lāzera periodonta ārstēšanas priekšrocības
• Dziļus periodonta defektus var ārstēt bez operācijas.
• Labāki rezultāti ar mazāku smaganu recesiju nekā parastā ķirurģija.
• Zaudēto audu reģenerācija daudzos gadījumos bez operācijas.
• Pieskaršanās punktu precizitāte, kas nozīmē, ka tiek noņemti tikai slimie smaganu audi un veseli audi paliek neskarti.
• Iznīcina kaitīgās baktērijas bez nepieciešamības lietot antibiotikas.
• Mierīgāka ārstēšanas pieredze bez urbjošām vai skrāpējošām skaņām.
• Droša lietošanai ap restaurācijām, piemēram, kroņiem un zobu implantiem.

Lāzera periodonta ārstēšana ir ne tikai drošāka, neķirurģiska procedūra, kas nodrošina labus rezultātus, bet tā ir piemērota arī cilvēkiem, kuri lieto kompleksu medikamentu terapiju dažādu slimību gadījumos. Kad pacientam tiek veikta parastā periodonta operācija, šīs zāles bieži var ietekmēt dzīšanu un izraisīt pēcoperācijas komplikācijas, taču, tā kā lāzerterapija ir daudz mazāk invazīva, tagad ir iespēja baudīt veiksmīgu terapiju. Pat pacienti, kuri lieto antikoagulantus, var droši saņemt periodonta lāzerterapiju, jo lāzers cauterizē zonu, lai kontrolētu vai novērstu asiņošanu.

PIETEIKT VIZĪTI

Kontaktējieties
jebkurā laikā
PIETEIKT VIZĪTI​
contact form LV
+371
Checkboxes
PIETEIKT VIZĪTI
contact form LV
+371
Checkboxes
REĢISTRATŪRA
Rotating Image
Scroll to Top